Poruszam się po Internecie kilka godzin dziennie, a to sprawdzam pocztę elektroniczną, a to zaglądam na portale społeczne, czy też wypowiadam się na forum o różnej tematyce i przy okazji poznaje zdanie innych na dany temat , to wszystko , co prawda połyka trochę mojego czasu, ale tez daje mi dużo możliwości i wiedzy, a także przyjemności. W sumie dzięki internetowi możemy odnowić stare znajomości, poszukać zakwaterowania na urlop, zrobić przelew z konta na konto , a także załatwić kilka innych spraw .

Ostatnio natknęłam się np. na bloga, który został poświęcony tematyce tworzenia stron www, w którym naczytałam się ciekawych artykułów dotyczących tematyki Internetu i tworzenia stron internetowych i także dowiedziałam się, że można komuś zlecić wykonanie Taniej strony WWW co jest ważne dla businessmanów, którzy, by chcieli mieć stronę swojej firmy za nie wielkie pieniądze , ale tez na tym blogu przy okazji pogłębiłam swoją wiedzę jeszcze bardziej, a to dla początkowego webmastera jest bardzo ważne, bo skąd się najwięcej nauczymy o sieci globalnej jak nie z Internetu , no w sumie człowiek, by mógł się uczyć z książek przesiadując w czytelni całymi dniami, ale po co? Jak w sieci znajdziemy o wiele szybciej informacje, które nas interesują i to na dodatek bardziej szczegółowe niż w książce.

Dlatego warto się zastanowić co jest bardziej opłacalne siedzenie przy książce i korzystanie z spisu treści, czy po prostu Włączenie przeglądarki internetowej i wpisanie w nią odpowiednią frazę.