Kilka dni temu dostałam informację, że moja przyjaciółka chce się ze mną spotkać, oczywiście miałam trochę czasu dlatego postanowiłam się z nią spotkać. Na początek umówiłyśmy się że pójdziemy do jakiejś kawiarni lub restauracji na jakąś kawę o dobrym smaku i aromacie.Moja kwestia padła Ptasie Radio. Wyszukałam tą restauracje w sieci i podczas przeglądania Google wyświetliły mi się sprawy typu „restauracja Poznań” i muszę przyznać, że traw był bardzo udany tym bardziej, że restauracje poznańskie mają różne typy wystroju i kuchni.

Ptasie radio bardzo przypadło mi do gustu pod wieloma względami. Po pierwsze podają znakomitą kawę po amerykańsku z ładnym akcentem w postaci pierniczka lub ciasteczka. Aromat kawy sprawił, że poczułam się jak w niebie. A ponieważ kawa to mój ulubiony napój bardzo się cieszyłam, że mogę posmakować nowego rodzaju kawy. Ptasie radio usytuowane jest w Poznaniu na ulicy Kościuszki, muszę przyznać że jego wystrój bardzo przypadł mi do gustu. Z jednego faktu się bardzo cieszę, że lokal jest podzielony na dwa sektory, a mianowicie dla osób które palą papierosy i dla osób nie palących, dzięki temu kawiarnia bardzo zyskała w moich oczach pod tym względem. Prócz smacznej kawy lokal oferuje również przepyszne jedzenie w postaci sałatek, ciepłych przekąsek oraz różnego rodzaju ciast.

Kiedy szukałam restauracji (tak, tak – Internet, restauracja Poznań itp) myślałam na początku, że raczej ustawie się na coś do picia. Po skosztowaniu szalotki babuni wiedziałam, że będę tu powracać często, nawet tylko po to aby odpocząć sobie czytają ulubioną książkę lub magazyn.