Lazurowa 168 to inwestycja wkomponowana w krajobraz jednej z najbardziej zielonych dzielnic stolicy – Bemowa. Powstała ona dla tych, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum, a jednocześnie cenią relaks w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

 
Z punktu, w którym znajduje się budynek, z łatwością można dojechać do centrum, jak również do wielu innych dzielnic miasta. Można to zrobi np. przy pomocy własnego samochodu, niedaleko znajduje się trasa S8, w pobliżu znajdują się również przystanki pozwalająca komunikację autobusową lub tramwajową. W niedalekiej przyszłości 330 m od inwestycji pojawi się również nowoczesna stacja metra, która w znacznym stopniu jeszcze bardziej usprawni komunikację.

 
Cisza, spokój, mnóstwo zieleni i kwiatów – to tylko niektóre walory okolicy. Dzięki rozlicznym parkom znajdującym się na terenie Bemowa, można wypocząć na zewnątrz zarówno w sposób aktywny, jak i siedząc na ławeczce w parku w towarzystwie dobrej lektury. Tuż przy budynku znajduje się staw Jeziorzec, a nieco dalej Fort Blizne, gdzie można wybrać się ze przyjaciółmi i zagrać w paintball. W obrębie dzielnicy znajduje się również malowniczy Park Górczewska, znajdujący się 15 minut spacerem od Lazurowej 168. Dopełnieniem oferty rekreacyjnej jest śliczny Park Leśny Bemowo, w którym znajdują się dwa rezerwaty z cennymi gatunkami roślin i zwierząt.

 
Sąsiadująca z Lazurową ulica Narwik jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu można szybko zrobić zakupy, pójść do apteki, czy też zobaczyć się ze znajomymi w pobliskiej pizzerii. Ponadto, ażeby zwiększyć Państwa komfort, osiedla zostały ogrodzone. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mieszczące się w ich obrębie place zabaw, są dodatkowo chronione.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, okna parterowe zostały wyposażone w antywłamaniowe zestawy. Wszystkie okna zostały zaopatrzone dodatkowo w trzyszybowy pakiet szklany, co powoduje zwiększenie ich odporności na hałas i temperaturę. Duże przeszklone balkony umożliwiają z kolei założenie własnego ogrodu zimowego, który może stać się nie tylko cudowną wizytówką mieszkania, ale również przyczynić się do zaoszczędzenia ciepła wewnątrz. Drewniane elementy elewacji sprawiają, że całość budynku jest bardziej „ciepła”, a zarazem elegancka.
Dzięki ponadstandardowej wysokości mieszkań, można zaaranżować całe mieszkanie w sposób dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb. Bez trudu można wydzielić w obrębie jednego pokoju w kawalerce np. odrębny kącik do pracy. Wiele obowiązków można wykonywać w domu, ponieważ okolica jest bardzo spokojna, a przy samym budynku nie ma lokali usługowych, które mogłyby w jakikolwiek sposób przeszkadzać mieszkańcom.

 
Z myślą o naszych mieszkańcach, zostały przygotowane miejsca postojowe oraz platformy parkingowe znajdujące się w podziemiu, do którego można dostać się przy pomocy cichobieżnych wind.